مقالات

گریتینگ گالوانیزه و انواع کاربرد آن

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ گالوانیزه ، که به آن توری فولادی گالوانیزه یا توری میله فولادی گالوانیزه نیز گفته می‌شود. فولاد کربن ملایم استحکام اقتصادی و بالایی برای استفاده در بیشتر کاربردهای صنعتی و تجاری فراهم می‌کند. عملیات سطح بالا و گریتینگ گالوانیزه غوطه ور شده در متریال پوششی و حرارتی عالی ، از مقاومت بالایی در برابر خوردگی و دوام عالی برخوردار است.

ویژگی ها و خصوصیات گریتینگ گالوانیزه

استحکام بالا

استحکام و دوام آن نسبت به چدن بسیار بالاتر است. قابل استفاده برای ترمینال ها ، فرودگاه و سایر شرایط بارگذاری زیاد و سنگین است.

روش گالوانیزه با گرمازدگی

خاصیت ضد زنگ خوب ، جایگزینی بدون تعمیر و نگهداری.

طراحی ضد سرقت

پوشش و قاب با لولا است که ایمنی امنیتی و راحتی راحت را ارائه می دهد.

صرفه جویی در سرمایه گذاری

در مقایسه با محصولات چدن، هزینه تولید کمتری دارد. در صورت استفاده از چدن، برای عدم سرقت آن مجددا باید هزینه شود.

نمای زیبا

خطوط ساده و ظاهری نقره ای با معماری مدرن مطابقت دارد.

بهترین زهکشی

سطح نشت 83.3 درصد ، بیش از دو برابر محصولات چدن است.

انواع گریتینگ گالوانیزه و کاربردهای آن

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ استیل

در مواد مختلفی از جمله فولاد ضدزنگ ، آلومینیوم و فولاد گالوانیزه موجود است. در بین آنها ، توری فولادی گالوانیزه با ماندگاری طولانی و تحمل فشار بار زیاد ، مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین نوع است و بیشترین کاربرد آن در کاربردهای صنعتی ، تجاری و مسکونی است.

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ فولادی

برای مصالح ساختمانی ، نیروگاه ، دیگ بخار، ساخت ساختمان، پتروشیمی ، صنایع شیمیایی و کارخانه عمومی صنعتی ، ساخت و سازهای شهری و سایر صنایع مرتبط با تهویه و نور ، ضد لغزش، زیبا و بادوام ، تمیز کردن آسان ، نصب آسان ، نوع گریتنگ صفحه فولادی آن در ساخت پل‌های جدید به طور گسترده چه در داخل و چه در خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته گرفته و می‌گیرد، عمدتاً برای سکوی صنعتی و نفتی، کف کانال، سرویس پل راه آهن ، سکوی برج بلند (نمونه آن برج میلاد واقع در تهران)، روکش میله تخلیه برج ، درپوش های چاه و راه آب، مدارس ، کارخانه ها ، شرکت ها و موسسات ، نرده استادیوم ، ویلا باغ ، همچنین می تواند به عنوان متریال برای نمای هتل‌های اقامتی به عنوان پنجره ، بالکن، راهرو، و غیره استفاده شود.

بیشتر بخوانید: گرتینگ چیست

کاربرد های گریتینگ

توری گالوانیزه برای ساخت و سازهای مختلف صنعتی و عمرانی در جاده های شهری ، باغ ها ، حیاط ، فرودگاه ، راه‌آهن و مهندسی صنایع طراحی و ساخته می‌شود.
گریتینگ گالوانیزه گرم بهترین انتخاب برای سکوهای فلزی در فرودگاه ها است. گریتینگ با میله های باربری با ضخامت 30*3 میلی متر و میله های تراورس در 50 میلی متر یا 100 میلی متر مناسب است.
گریتینگ استیل ، با طراحی قوی و قابلیت های پوششی ، برای پشتیبانی از کف و بالا رفتن از راهرو بسیار قوی و ایمن است. می توان از آن برای سقف ، دکوراسیون داخلی ، راهرو سکو ، پنجره های تهویه ، (چاه) ، پلاک تبلیغاتی و سایر ساخت و سازها استفاده کرد.
به طور گسترده ای در صنعت پتروشیمی ، نیروگاه ها ، آبرسانی ، تصفیه خانه فاضلاب ، کارهای شهری ، پروژه های فاضلاب در مناطقی مانند سکوها ، راهروها ، پل ، پوشش خندق ، روکش ها ، نردبان ها ، نرده ها ، ریل و غیره استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.